Svatební texty

Svatební oznámení jako první krok k úspěšnému manželství
Svatební proslovy jsou čím dál tím důležitější součástí svatebního dne. Dávají Vám absolutní svobodu, protože se nevyznačují žádnou pevně stanovenou strukturou a neřídí se žádnými přísnými pravidly. Jako řečník/řečnice jste však středem pozornosti a je jen na Vás, abyste zahájil/a celý program. Často také mluví hned několik řečníků. A pokud nejste zrovna extrovert a občas máte problém ze sebe cokoliv vysoukat, tak to není zrovna jednoduchá situace. Jak říct něco osobního, originálního, vtipného a zároveň trefného? Jak zároveň pobavit i dojmout všechny svatebčany? I v tomto případě samozřejmě existují různé vzory, ale díky tomu, že struktura tohoto proslovu není striktně daná, můžete projevit Vaši kreativitu a zanechat tak nezapomenutelný dojem. Třeba to pak z introverta dotáhnete až na hvězdu celého svatebního dne a na Váš proslov budou všichni ještě dlouho vzpomínat!
Svatební kytice bílých růží se snubními prstýnky
Jak ale shrnout všechny ty krásné a vtipné zážitky a historky, které jste s novomanželi zažili? Obzvlášť těžká chvíle nastává, když jsou řečníky také tatínek nebo maminka nevěsty. Jak zdůraznit klady Vaší dcery, jak jí zalichotit a zároveň vhodně předat ženichovi? Pokud s napsáním svatebního proslovu bojujete a nevíte, jak začít nebo jak dál, neváhejte se na mě obrátit. Projdeme spolu všechno důležité a výsledný projev bude odpovídat všem Vašim požadavkům a přáním, protože vím, že svatba je jedním z nejkrásnějších dní v životě a každá nevěsta si přeje, aby její svatební den byl naprosto dokonalý a bez chybičky. Naprosto to chápu a udělám vše pro to, abych k dokonalé svatbě přispěla.
Na svatbě nesmí chybět šampaňské a chutný svatební dort
A co teprve, když přijde na řadu manželský slib! Myslím, že tato pasáž je obzvlášť komplikovaná hlavně pro muže a že se většina docela zapotí, protože spousta mužů obvykle nedává průchod svým emocím až tak často jako ženy. Pokud však chcete dodržovat tradice, neměli byste svatební slib opomenout. Jedná se většinou jen o pár odstavečků, ale napsat je správně je někdy opravdu věda. Jak své Vyvolené či svému Vyvolenému vyjádřit lásku, respekt a slíbit jí/mu krásný a láskyplný společný život? Ráda Vám s napsáním slibu pomůžu, protože zamilované texty píšu ze všeho nejraději.
Svatební hostina u moře jako originální způsob uzavření manželství
Svatba je velmi důležitým vykročením do společného života. Velmi ráda budu jeho součástí alespoň prostřednictvím textu!