Smuteční řeč

Rozvinutá oranžová gerbera jako symbol úcty
Když Vaše milovaná osoba navždy odejde z tohoto světa, je to obrovský šok. Cítíte tíživý zármutek, beznaděj, bolest a nevíte, jak dál? A přesně v tak zdrcující a strašný okamžik vznikne velké množství povinností. Jednou z nich, pokud si to rodina přeje, je také napsání smuteční řeči. Ale jak v takovém rozpoložení napsat vhodný, krásný, emocionální a dechberoucí smuteční proslov? Z vlastní zkušenosti vím, jak těžké bylo najít vhodná slova, která by aspoň trošku dokázala popsat úžasného člověka, na kterého nikdy v životě nezapomenu a budu ho mít navždy ve svém srdci.
Hořící svíčka pro milovaného zesnulého
Proto jsem se rozhodla, že rodinám, které prochází tak smutným a těžkým obdobím, nabídnu sepsání smuteční řeči na zakázku na základě poskytnutých informací. Na internetu sice můžete najít velké množství vzorů, které Vám při psaní pomohou, ale přijdou mi neosobní a všechny jako přes kopírák. Pokud si taky myslíte, že si Váš milovaný člověk zasloužil mnohem více než jen zkopírování vzoru, ráda napíšu smuteční řeč podle Vámi sdělených informací. Smuteční proslov díky tomu bude mnohem osobnější a láskyplnější.
Možná je teď Vaše milovaná osoba Vašim andělem strážným
Zároveň vím, že emocionální a důstojné rozloučení s blízkým člověkem je pro většinu lidí velmi důležité. Právě jedinečná smuteční řeč Vám umožní srdečně a emocionálně poděkovat Vašemu zemřelému blízkému, vyjádřit mu lásku a respekt, úctu a také to, že na něj nikdy nezapomenete a vzpomínky na něj navždy zůstanou ve Vašem srdci. Poslední rozloučení se může odlišit jen živými vzpomínkami na Vašeho milovaného blízkého, na jeho život a roli ve Vaší rodině. Můžete utratit desetitisíce za smuteční věnce a kytice, které ovšem poslouží především oku, protože se na ně jen letmo podíváme a položíme je.
Andílek držící svícen s hořící svíčkou
Na nádhernou smuteční řeč se ale nebudete jen dívat, ta zaplní duše všech přítomných a dokáže vyvolat všechny zamýšlené emoce. Prostřednictvím neopakovatelného smutečního projevu se Vám vzpomínky na Vaši milovanou osůbku snadněji a lépe vryjí do paměti a mohou tak zanechat překrásný a hlavně důstojný dojem. Můžete si být jistí tím, že poslední sbohem bude opravdu od srdíčka. Všichni víme, že v životě není vše jen veselé, někdy přijdou i smutnější chvíle, protože lidské srdce není z ocele, naše drahé však můžeme milovat stále. Vím, jak moc to bolí, když se musíme naposledy rozloučit s někým, koho jsme milovali. Proto ke každé zakázce přistupuji srdcem.