Milostné texty

Strom ve tvaru srdce
Pamatujete si ten pocit, když jste v první třídě s bušícím srdcem schovával/a pod lavici Vaší milované holky/Vašeho milovaného kluka zmuchlaný papírek s vyznáním Vaší lásky? Tak dnes ten adrenalin můžete zažít znova, akorát v dospělosti. Není to krásná a vzrušující představa? Na vyznání lásky přece nikdy není pozdě! Chcete Vaší přítelkyni/ženě nebo Vašemu příteli/muži vyjádřit Vaši lásku, respekt a poděkovat mu za krásné chvíle, které jste spolu zažili a za vše, co pro Vás dělá?
Milostné psaníčko a plátky růže
Mít srdce na dlani je přeci tak nádherné. Věřte mi, že na to Vaše drahá polovička nikdy nezapomene. Pokud je pro vás těžké se vyjádřit a nechat promluvit Vaše srdce, moc ráda Vám s tím pomůžu, protože tiše obdivuji všechny lidi, kteří se odhodlají k tak zásadnímu kroku, jakým je právě vyznání lásky. Já osobně milostné vyznání považuji za jednu z nejemotivnějších a nejhezčích možností, jak dát své milované/svému milovanému najevo vše, co k ní/němu cítíte. Není nic hezčího, než někomu dokázat, že je ve Vašem životě nepostradatelný a že si ho moc vážíte.
Kytice čerstvých rudých růží
v neposlední řadě píšu také texty k výročí svatby nebo vztahu. Tímto zčásti děkovným a zčásti milostným textem můžete vyjádřit skutečnost, že Vaše manželka/Váš manžel pro Vás ani po letech společného soužití není žádnou samozřejmostí a že vše, co pro Vás tak obětavě dělá, neberete na lehkou váhu a milujete ji/ho stále stejně jako před lety, možná dokonce i více. Myslím, že si manželé občas procházejí obdobím, kdy pochybují o lásce a náklonnosti své drahé polovičky, akorát to neřeknou nahlas, protože mají strach něco takového vůbec vyslovit. Proto není nic jednoduššího, než manželce popřípadě manželovi připomenout, že je velmi důležitým člověkem ve Vašem životě a že se na Vašich citech k ní/němu vůbec nic nezměnilo. Všichni lidé někdy potřebují slyšet, že jsou milovaní a že se tady na světě mají o koho opřít.
Srdíčka jako symbol lásky
Nechte své srdce zahořet láskou, která zajisté strhne i Vaši ženu nebo partnerku/Vašeho muže nebo partnera a věnujte jí/mu jedinečný dárek k výročí Vaší svatby či vztahu. Růže možná za pár dní zvadnou, ale text tu zůstane navždy. Vaše milovaná polovička si ho pak může kdykoliv přečíst a vzpomenout si na všechny ty krásné city, které k ní chováte.