Pro maminku a babičku

Maminka s dítětem
Láskyplné, úžasné a obětavé víly, kterým máte v životě určitě za co děkovat. To jsou naše milující maminky a babičky. Maminka nás odmalička vypiplala, naučila nás vše, co jsme potřebovali k tomu, aby se z nás stal dospělý tvor. Vždy se nám snažila dát všechno, co jen mohla a usilovně se snažila o to, aby z nás vychovala skvělého a slušného člověka. Dokonce i v dospělosti nám dává rady do života, které jsou často k nezaplacení. Nedokážeme si ani představit, že by nebyla součástí našeho života. Sami určitě víte, že se na maminku můžete kdykoliv obrátit a ona Vám nikdy neodmítne pomoci, vyslechne Vás a pochopí.
Dcera s matkou
A babička – ta, u které se vždy přejíte skvělého jídla, kterého je tolik, že talíř praská ve švech, popovídáte si o všem možném, a která se o Vás strachuje každou minutu svého života. Zahrnuje Vás láskou, sladkostmi a pozorností a nejlepšími koláčky na světě, i když už Vám dávno není pět. Ale ona Vás má pořád za malou holčičku/malého chlapce a neřekne Vám jinak než zdrobnělinou.
Rodinné pouto
To jsou přesně ty ženy s velkým Ž, které pro nás za každé situace mají srdce otevřené a u kterých vždy najdeme podporu a pochopení. Jestli máte pocit, že i Vy máte Vaší mamince a babičce za co děkovat, dejte průchod Vašim emocím a vyjádřete jim Vaše díky za vše, co pro Vás tak obětavě a nezištně dělají. Vyjádřete jim Vaši lásku, která je tak silná, že je mezi Vámi velmi pevné pouto. Řekněte jim psaníčkem vše, co třeba každý den neříkáte, aby věděly, že si jich vážíte a že je nadevše zbožňujete.
Šálek kávy
Nikdy není zbytečné udělat něco pro Vaše nejbližší, kteří Vám pomáhají bez jediného slova. Nikdy na to neupozorňují, ale všichni víme, kolik toho udělají a vůbec nic za to neočekávají. Prostě ryzí láska. Tak jim pojďte vyjádřit tu Vaši, aby věděly, že jejich snaha, péče a láska nezůstanou bez odezvy! Vždyť bez maminek a babiček by byl svět o tolik chudší a smutnější. Připravte Vaší mamince či babičce šálek její oblíbené ranní kávy a věnujte jí textík od srdíčka.
Fialové srdce
Poděkovat můžete samozřejmě komukoliv. Klidně i strýčkovi, tatínkovi, dědečkovi, kamarádce a každému člověku, který pro Vás hodně znamená. Pojďte do toho se mnou, budu se snažit vyjádřit vše, co si budete přát! Srdce Vašich blízkých jsou totiž místem, kde vždy najdete nekonečné množství lásky.