Ekonomické texty

Podání ruky jako symbol spolupráce
Produkty a služby dnes hýbou celým světem, nemyslíte? Trh se topí v nepřeberném množství potravin, které jsou podle nejnovějších trendů samozřejmě BIO, elektroniky, která se neustále vyvíjí neuvěřitelným tempem, takovým, že Váš mobilní telefon je za měsíc už starý, oblečení, které musí být dokonale padnoucí, pohodlné ale zároveň líbivé… A na celou tuhle hromadu se přidávají produkty denní potřeby, kosmetika, hračky a spousta dalších výrobků, bez kterých se v dnešní době neobejdeme. Vlastně sem patří skoro vše, co si dokážete představit. A co teprve služby? Dokonalá, zábavná a dechberoucí dovolená, úžasný wellness víkend, nezapomenutelné a omlazující kosmetické procedury, uvolňující masáže, profesionální překlady a tlumočení a ostatní jazykové služby, administrativa, IT, poradenství…
Ranní káva jako pomocník při psaní
A to jsem teď jmenovala jen zlomeček z celkového objemu produktů a služeb. Proto se dnes spousta lidí odhodlá k zásadnímu životnímu kroku a založí si vlastní e-shop. Ale není to až tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Dnes je e-shopů už nespočet. Jak se efektivně odlišit od konkurence, jak napsat vhodné texty, které zákazníka upoutají svou originalitou a vhodnými prodejními argumenty? To jsou otázky, které každému začínajícímu podnikateli bzučí v hlavě jako roj vzteklých včel. Co dělat, abyste na tyto klíčové otázky našli odpověď? Jelikož se zajímám jak o ekonomiku, tak o reklamu, pomůžu Vám při psaní popisků k Vašim produktům a službám a ráda napíšu také úvod na Váš e-shop. Udělám vše pro to, abyste byl/a s výsledkem spokojený/á.
Není nadto si vše dobře naplánovat
Nováčci na trhu o sobě často musí dát vědět i jiným způsobem. Proto začínajícím firmám nabízím svou pomoc při tvorbě textů k prezentacím. Chcete Vaši firmu představit veřejnosti? Chcete, aby Vaše produkty či služby spatřily světlo světa? Chcete dát všem najevo, za čím jdete a čeho chcete dosáhnout? Nebo chcete jen natočit video o Vaší firmě, ale nenapadá Vás vhodná struktura a obsah textu? V tom případě mi napište, víc hlav víc ví. Budu se snažit o to, aby byl Váš text originální a kreativní. Zohledním všechny Vaše požadavky a přání, aby byl výsledný text přesně takový, jak jste si ho představovali. Cílené působení textu je jedním ze základních předpokladů Vašeho úspěchu.