O mně

Napíšu důstojnou a emocionální smuteční řeč, zamilované vyznání lásky, přesvědčivý manželský slib, veselý proslov na svatbu, vtipné či milé přání k narozeninám, dojemné blahopřání ke křtinám a narození dítěte a pomohu Vám s textem k výročí svatby, který manželce či manželovi určitě připomene, že to s ní/m není jen rutina. A pokud by Vám to nestačilo, poděkujeme spolu našim úžasným babičkám a maminkám nebo oslovím Vaše zákazníky a vyšperkuji popisky Vašich produktů nebo služeb. A jelikož miluji němčinu, vylepším Vaše německy psané texty, bakalářky a diplomky nebo Vám pomůžu s napsáním prezentací a poskytnu Vám všechny možné i nemožné podklady k seminárním, semestrálním, zápočtovým a dalším pracím v německém jazyce. Na přání Vám mnou nabízené texty také vytisknu, a to na Vámi zvolený ozdobný papír z nabídky.
Snažím se o to, aby byl každý mnou napsaný text unikátní a originální a splňoval všechny Vaše požadavky a představy. Už delší dobu se zabývám strukturou textů a jazykovými prostředky, které jsou pro každý text typické. Jsem velmi ráda, když mi někdo napsání textu svěří – psaní mě naplňuje úžasným pocitem a obohacuje můj život. Proto ke každé své zakázce přistupuji svědomitě a snažím se o maximálně vstřícný a profesionální přístup
Existuje celá škála emotivních textů – od různých projevů, ať už se jedná o proslov na svatbu, manželský slib až po děkovnou nebo smuteční řeč. Velmi ráda se věnuji psaní právě těchto textů. Vím, jak důležité je někomu poděkovat za jeho lásku a pozornost nebo vyjádřit respekt a úctu našemu milovanému člověku, který musel opustit tento svět. Tyto texty jsou obzvlášť krásné, protože slouží k vyjadřování pocitů. Přicházejí v úvahu především tehdy, když chcete dát lidem najevo, že Vám na nich záleží a že je máte rádi, popřípadě že Vaše láska k nim nikdy nevyhasne a navždy zůstanou ve Vašem srdci. A to je jedna z nejhezčích věcí, kterou můžete udělat pro někoho, koho milujete.
Dále se pak věnuji psaní milostných vyznání a textů k výročí svatby. Vím, že v dnešní době to už možná není zas tolik IN, ale právě proto vyznání považuji za text, který by neměl vymřít. Vyjádřit někomu lásku je přeci tak nádherné! Vždy obdivuji lidi, kteří se k takovému kroku rozhodnou. Chcete Vaši milovanou požádat o ruku nebo poděkovat manželce či manželovi za společně strávené roky? Pak jste tady správně. Ráda Vám s tím pomůžu. Píšu také přání k narozeninám, blahopřání ke křtinám a děkovné texty pro maminky a babičky
A protože je dnes na trhu celá paleta nejrůznějších produktů a služeb a význam jejich propagace neustále roste, nabízím také napsání různých textů na e-shop podle Vašich představ, ať už se jedná o úvod určený k oslovení potenciálních klientů nebo poutavé popisky produktů a služeb. Z oblasti ekonomických textů dokážu napsat i texty k různým prezentacím, například na téma představení firmy a jejích cílů veřejnosti.