Prezetance a podklady v německém jazyce

Přichází začátek školního nebo akademického roku a s ním taky tuna povinnosti. A když chodíš do práce nebo na brigádu a u toho studuješ, není to zrovna jednoduché. Pokud Ti občas připadá, že absolutně nic nestíháš a odkládáš proto své studijní povinnosti na někdy, neváhej a napiš mi e-mail, aby se ze slova někdy nestalo slovo nikdy. To už by byl docela rozdíl a v konečném důsledku by to byla taky celkem škoda, nemyslíš? Sama vím, že každému někdy připadá, že povinností a úkolů vůbec neubývá, ba naopak přibývá.
Proto Ti nabízím i pomoc při vypracování nejrůznějších podkladů v německém jazyce, ať už se jedná o seminárku, semestrální nebo zápočtovou práci. Nebo třeba vypracování prezentace, kterou už odsouváš asi tři dny a nemůžeš se k ní dokopat, protože musíš řešit i spoustu dalších věcí. Pokud nevíš, jak začít, nevíš, co u prezentace říct, jak ji strukturovat anebo pokud máš třeba k dispozici jen zdroje a nemůžeš s tím hnout, budu ráda, když mi napíšeš. Můžeš nechat vše na mě, dokážu k prezentaci sehnat všechny potřebné zdroje, podklady (handouty, samotné texty na přečtení či naučení).
Nemusíš se bát žádné kritiky ani zbytečných otázek. Nikoho nesoudím a chápu, že člověk nemůže stíhat všechno. Výšky to navíc studentům zrovna neulehčují, to si taky pamatuju. Přitom je časový nátlak dost špatný, protože vede ke stresu. A stres pak způsobuje další nehezké následky. Takže pokud se stresuješ a nestačíš vyřešit vše, co se na Tebe valí, prostě mi napiš a vše spolu zvládneme. Není nadto dát si aspoň někdy nohy na stůl a v klidu vydechnout. Pamatuj, že já budu vždy na Tvé straně!
A jelikož je Německo velmi důležitým obchodním partnerem mnoha zemí, nabízím také pomoc s vypracováním prezentace v německém jazyce, která bude šitá na míru pro Vaši firmu. Chcete si vytvořit nové možnosti a představit Vaši firmu třeba na německém veletrhu nebo jen natočit video na sociální sítě pro potenciální německé zákazníky nebo obchodní partnery? Pokud budete chtít s něčím poradit nebo pomoci s tvorbou prezentace, neváhejte a obraťte se na mě, ráda Vám se vším pomůžu a budu dělat vše pro to, abyste s výsledkem byl/a spokojený/á.
Budu moc ráda, když navštívíte i moji FB stránku Korektury a podklady NJ, kde můžete najít více informací o mém vztahu k němčině a o mé práci. Postupně na ni budu přidávat také různé tipy a rady. Například na téma, čemu se u psaní bakalářky či diplomky vyhnout a co naopak udělat.
Těším se na naši spolupráci!


Texty bez chybičky