Kontakt

V případě zájmu o jakýkoliv text mi napište na e-mail nebo se mi ozvěte přes Messenger či WhatsApp. Možný je samozřejmě také telefonický kontakt. Ráda s Vámi proberu vše, co k napsání textu potřebuji a pustím se do práce. O všem Vás budu průběžně informovat a v případě potřeby se doptám. Pak Vám zašlu hotový text a vyslechnu si Vaši zpětnou vazbu. Samozřejmostí je také závěrečné prokonzultování textu a jeho případná úprava, doplnění, zkrácení či pozměnění k Vaší spokojenosti.
Ráda bych Vám představila také mé FB stránky Korektury a podklady NJ, kde nabízím korektury německy psaných textů, prezentace a podklady v německém jazyce a Smuteční řeč – důstojné poslední rozloučení. Tuto FB stránku jsem založila proto, že vím, jak těžké je přijít o milovaného člověka a chci nabídnout svou pomoc rodinám, které prožívají smutek a beznaděj. Je pravda, že reakce na Facebooku byly různé, ale i přesto pro mě byly důležitou zkušeností, protože jsem vděčná za každý názor. Jen díky reakcím se totiž můžu adekvátně zlepšovat a posouvat vpřed.
Ceny jsou individuální a závisí především na druhu, rozsahu a termínu dodání textu. Ozvěte se mi a určitě se domluvíme. Těším se na případnou spolupráci!